از اهانت به خط امام تا اهانت به تصویر امام

اگر امام علی علیه السلام در مقابل چشمانش به همسر و ناموسش توهین شد و  سکوت کردند فقط به خاطر بقای اسلام بود و بس...

اما امروز کسانی امدند و شعار جمهوری ایرانی!! سر میدهند.

اگر آن روز امیر المومنین(ع) به خاطر شرایط ان زمان سکوت کرد ما امروز انتقام  خون حضرت زهرا سلام الله علیها را باید از اینان بگیریم....

 

در خبرها آمده بود که جماعتی از سبزپوشان حامی موسوی درتجمعات روز 16 آذر تصویری از امام راحل را پاره کرده اند . این صحنه دردناک از بخشهای مختلف خبری صدا و سیما نیز بازتاب یافت و همین موضوع سبب شد تا دو نوع واکنش دربرابر این اتفاق حزن آور بروز نماید . از یک سو شخصیت های دلسوز، تشکل های دانشجوییو حوزه های علمیه کشورمان با تقبیح این اقدام ، به محکوم کردن آن پرداختند و از سویدیگر برخی از شخصیت های جبهه موسوم به اصلاح طلبان و پرچمداران سبز آن به جای تقبیحاقدام هواداران خود ، چنگ و دندانشان را به صدا و سیما نشان دادند که چرا اینتصاویر را منتشر کرده است .

در این بین اما آقای کروبی این تصاویر را مونتاژ دانستو موسسه تنظیم و نشر آثار امام که همواره در برابر توهین های این جماعت نسبت بهامام راحل سکوت کرده ، صلاح را در آن دانست که اصل صورت مساله را پاک کند و اعلامکرد که اساسا هیچ توهینی نسبت به تصویر امام راحل در تجمعات 16 آذر صورت نگرفتهاست!

قطعا شخصیت امام راحل در نگاه ملت ایران از چنان جایگاهرفیعی برخوردار است که هیچ کس نمی تواند درباره اهانت نسبت به تصویر ایشان بی تفاوتباشد اما تعجب از این جماعت است که به جای تغییر جهت خود، واقعیت ها را انکار میکنند. اگر از شما بپذیریم که سبزپوشان در 16 آذر به تصویر امام اهانتی نکرده انداما آیا می توان اهانت هایی که در طول سال های اخیر نسبت به تفکر امام راحل از سویاین جماعت و هواداران و حامیانشان صورت گرفته هم تردید کرد؟

آیا تغییر شعارهای استراتژیک امام عظیم الشان همچونشعار محوری مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در روز قدس آن هم توسط جماعتی که در ماهرمضان در یک دست بطری آب و در دست دیگرشان سیگار می سوخت ، کمتر از آتش زدن تصویرکاغذی امام راحل بود؟

آیا شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران که توسط سایتها و رسانه های آمریکایی و اسرائیلی ترویج شد و سپس در تجمعات سبزپوشان لجنی در روزقدس و روزهای پس از آن سر داده شد هم مونتاژ بود ؟

آیا سر دادن شعار جمهوری ایرانی به جایشعار اصیل جمهوری اسلامی بدتر از آتش زدن تصویر امام راحل نبود ؟

آیا اعتماد به نهضت آزادی و دست در دستان آنها فشردنبرای جلب آرای این جماعت خائن توسط سران جریان سبز منحرف ، کمتر از به آتش کشیدنتصویر امام راحل بود؟

آیا وقتی سران جنبش سبز منحرف کاسه گدایی خود را دربرابر بیت شیخ ساده لوح قم دراز کردند واز فردی که مطرود امام راحل بود و خون به دلاو کرده بود ، در قامت رهبر دینی و سیاسی خود رهنمود خواستند ، شما شعله های آتش وسوختن دل مراد پیرتان را حس نکردید ؟

می دانید تصویر حقیقی امام راحل کی پاره شد؛ آن روز کهسران فتنه اخیر بیانیه هایی درخصوص 13 آبان صادرکردند، اما شرم کردند که نام آمریکاو اسرائیل و حتی واژه استکبار جهانی را در بیانیه خود به کار ببرند !؟

حب و بغض های سیاسی چشمانتان را کور کرده بود اما مگرگوش هایتان هم نمی شنید که سال هاست این جماعت شعار توپ تانک بسیجی دیگر اثر ندارد،سر می دهند و آیا این شعار چیزی جز تکه تکه کردن تفکر خمینی بود ؟ امامی که میفرمود : خمینی اگر تنها هم بماند در کنار بسیجیان این پابرهنگان مغضوب ستمکارانعالم تا آخر با ظلم و استبداد خواهد جنگید.

ای جماعت پر مدعا ! بسیاری ازاین شعارهای آتش زننده برتفکر امام راحل در تجمعات سال های پس از دوم خرداد 76 بود که شنیده شد ، اگر آن روزکه رسانه های بیگانه و دشمنان خونی امام راحل برای این جماعت کف زدند ، عصبیت هایسیاسی را کنار می گذاشتید و به توصیه های مقتدایتان عمل می کردید و در راهی که درپیش گرفته اید شک می کردید ، امروز مجبور نبودید تا در واقعیت های پیش رویتان هم شککنید.

نه شما که همه آنها که از بغض کف دادن قدرت حاضر شدیددر برابر هر انحرافی سکوت کنید ، باید پاسخگوی این حرمت شکنی ها باشید ، از حرمتشکستن خط امام تا حرمت پاره کردن عکس امام . واقعیتاین است که سال هاست این جماعت تصویر امام که نه ، اما تفکر امام راحل را به آتشکشیده اند و شما سکوت کرده اید و اگر نبود سر در برف فرو کردن امثال موسسه تنظیم ونشر آثار امام ، امروز هرگز جرأت نمی کردند که تا این حد جسور شوند و تصویر پیرمرادمان را هم به آتش بکشند . با این حساب باید گفت آنها که هتک حرمت نسبت به خطامام کردند ، بیش از آنها که نسبت به تصویر امام هتک حرمت کردند شایسته شماتت وسرزنش هستند.  

اما امام به ما آموخت که برای حفظ انقلاب در برابر هیچانحرافی سکوت نکنیم و به ما آموخت که اگر جماعتی خواستند در برابر دین و ولایتمانبایستند در برابر تمام دنیای آنها بایستیم 

منبع:http://www.bachehayeghalam.ir/linkdump/012316.php

 

 

/ 1 نظر / 23 بازدید
؟

خدا 1در دنیا 1000در اخرت بهتون بده اینها اگه عقلشون کار میکرد اینقدر خارو خفیف نمیشدن که منافق فراری از اینها حمایت کنه اجرتون با اقا صاحب الزمان