تفسیر به رای غلط طالبان و سلفی ها(وهابیت)ازایات قران کریم برای کشتار مردم بیگناه

تفسیر به رای  غلط طالبان و سلفی ها (وهابیت) از ایات قران کریم برای کشتار مردم بی گناه

این فرقه ضاله با تفسیر به رای غلط خود از ایات قران  و با کمک استدلالهای سست و غلط در غلط خود بارها اقدام به قتل شیعیان در جای جای جهان نموده است که فقط خداوند متعال میداند که چه کوهی از عذاب الهی انتظار صاحبان ان فتواها را میکشد . سران این فرقه بی پایه و شیطانی  و گمراه که از طرف دو شیطان یعنی ابلیس و امریکا حمایت میشوند بارها بی اطلاعان و کم سوادها و ساده لوحان امت اسلام را از راه به در برده و انان را نیز مانند خود قاتلی حرفه ای بار می اورند که چقدر شبیه است این اموزش ها به اموزش های یهودیت اسرائیل به سربازان خود برای قتل مسلمانان فلسطین. این حرفهای سست و بی پایه سلفی ها(وهابی ها) توسط علمای شیعه  بارها با استدلالات متقن رد شده و خلاف انها به اثبات رسیده است. برای مثال میتوانید کتاب وهابیت بر سر دوراهی ایت الله مکارم شیرازی را مطالعه کنید و خودتان قضاوت کنید که  حق با چه گروهی است...

اما ببینید بیانیه های این فرقه بدبخت ازل و ابد را:

بیانیه تفرقه‌افکن وهابیونتحت حمایت عربستان علیه شیعیان اهل بیت علیهم السلام 


از سوی 38 تن از علمای وهابی صادر شد که در آن از اهل سنت دعوت شده بود تا در برابر مخالفان - که در این بیانیه شیعیان معرفی شده‌اند - اقدام کنند. در بیانیه قتل شیعیان مجاز دانسته شده بود.
اولین واکنش جدی در این زمینه از سوی آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در روز چهارشنبه مطرح شد. وی از سکوت مجامع بین‌المللی و وزارت امور خارجه کشورمان در قبال فتوای قتل شیعیان از سوی علمای وهابی به شدت انتقاد کرد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از خبرگزاری عراق، در اقدامی که نشان‌دهنده طرح تکمیلی عربستان در مقدمه‌سازی برای آغاز جنگی فراگیر علیه شیعیان عراق در تمامی زمینه‌هاست، دولت عربستان روز یکشنبه گذشته به علمای مذهب وهابی سلفی در این کشور اجازه داد تا فتوایی را درخصوص اعلام جهاد علیه شیعیان عراق صادر کنند.
در این بیانیه که به امضای 38 تن از علمای وهابی منسوب به حکومت عربستان رسیده، از اهل سنت تمامی جهان خواسته شده تا با اهل سنت عراق در توقف آنچه از آن به عنوان اقدامات خصمانه و کشتار دسته جمعی مخالفان علیه آنها یاد شده، همکاری کنند. اصطلاح مخالفان آن چیزی است که در آن وهابی‌ها به طرفداران مذهب اهل بیت (ع) اشاره دارند.
در این بیانیه که در سایت‌های اینترنتی منتشر شده ادعا شده است: شیعیان با حمایت ایران و نیروهای تحت فرماندهی آمریکا اهل سنت را به حاشیه می‌کشانند و می‌کشند.
در ادامه این بیانیه علمای وهابی از اهل سنت تمامی جهان خواستند تا علیه شیعیان عراق بسیج شوند.
در این بیانیه علمای سعودی اعلام داشتند: ما خواهان حمایت مستقیم از برادران اهل سنت‌مان در عراق و تلاش برای هوشیاری عموم مسلمانان از خطر مخالفان هستیم و رسانه‌های گروهی هم باید به وظیفه‌شان در این زمینه عمل کنند.
در ادامه این بیانیه علمای وهابی به رسوا کردن اقدامات مخالفان در تمامی سطوح، تشویق شدند.
خطرناک‌ترین موضوعی که در این بیانیه، علمای عربستان به آن اشاره داشتند، دعوت به استفاده از زور با اسلحه علیه شیعیان عراق است که در این زمینه اظهار داشتند: آن‌چه به زور گرفته شده تنها با زور پس داده می‌شود و این اشاره‌ی واضح و دعوت آشکاری به استفاده از زور و اسلحه جهت حمله و کشتار شیعیان است. از بین علمای وهابی امضاء‌کننده این بیانیه، سه تن جزو نزدیکان پادشاهی عربستان هستند که شامل ناصرالعمر، عبدالرحمن البراک و سفر بن عبدالرحمن العوانی هستند.
امضا‌کنندگان این بیانیه اغلب جزو روسای سابق دانشگاه‌ها و دانشکده‌های عربستان و اعضای هیأت علمی آنها هستند، تعدادی هم از بازرسان قضایی وزارت دادگستری، مسوولان سابق اداره امر به معروف و نهی از منکر و نویسندگان و ائمه مساجد در عربستان هستند.
چرا وزارت خارجه سکوت کرد؟
آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی روز چهارشنبه در درس خارج فقه خود با اشاره به این فتوا گفت: چرا مجامع بین‌المللی در قبال قتل شخصیت سیاسی لبنان سر و صدا راه انداختند ولی در مقابل این جنایت سکوت کرده‌اند؟ آیا به دلیل این نیست که قتل شخصیت لبنانی در مسیر سیاستشان بود؟
وی از سکوت وزارت امور خارجه در قبال این جریان انتقاد کرد و گفت: چرا وزارت امور خارجه در مقابل این عمل عکس‌العمل نشان نداد؟ این مسأله فقط مربوط به عراق نیست و همه شیعیان دنیا مورد این فتوایند.
ایه الله مکارم شیرازی، عربستان را محل پرورش این گروه خواند و گفت: عربستان این زیان را مربوط به خود نمی‌داند؛ آیا عزت و اقتدار شعار ما نیست؟ آیا سکوت در برابر این جریان عزت است؟
وی بر ضرورت دفاع از مکتب اهل بیت (ع) تاکید کرد و گفت: بزرگترین افتخار دفاع از اسلام متعلق به شیعیان است.
اطلاعیه‌ی علمای وهابی تفرقه‌افکن و غیراسلامی است
هرگونه تنشی چه لفظی و چه عملی به صلاح اسلام نیست
یک محقق علوم دینی گفت: اطلاعیه صادره از طرف 38 علمای وهابی، بویی از اسلام و انسانیت ندارد؛ آنچه ثمره این اطلاعیه است، تفرقه و کینه و عداوت است.
حجت‌الاسلام حسین قزوینی در گفت‌وگو با خبرنگار فقه و حقوق ایسنا اظهار داشت: آنچه در این اطلاعیه از اول تا به آخر وجود دارد، کینه و عداوت و خوی تفرقه‌افکنانه است و بویی از اسلام و انسانیت در آن مشاهده نمی‌شود.

به نقل از سایت دفتر تبلیغات اسلامی http://www.ido.ir/a.aspx?a=1385100205

 

اما در مقابل فتوای مراجع بزرگ شیعه را بینیند و بیین تفاوت ره از کجاست تابه کجا
آیت الله العظمی سید علی سیستانی مرجع بزرگ شیعیان در عراق در دیدار شماری از مسؤولان عراقی به مردم و گروه های این کشور نسبت به تله فتنه گران در جهت وقوع یک جنگ داخلی، هشدار داد و گفت: باوجود تلفات زیاد شیعیان، با واکنش مسلحانه آنها مخالف است. رادیو عراق پنجشنبه شب به نقل از آیت الله سیستانی افزود: هدف از حمله به پیروان مذاهب مختلف در عراق، ایجاد فتنه ای داخلی با هدف رو در رو کردن مردم عراق در مقابل هم است. آیت الله سیستانی تأکید کرد: اگر نیمی از شیعیان عراق هم از بین بروند، مطمئناً در عراق جنگ داخلی به راه نخواهد افتاد.این تأکید آیت الله سیستانی در حقیقت با هدف مأیوس کردن تروریست هایی است که در خصوص منشأ فعالیت آنها همچنان گمانه زنی متعدد مطرح می شود، به میان می آید.

خبرگزاری مهر http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetai...?NewsID=513502

 

منبع خبرها: http://www.askdin.com

/ 1 نظر / 27 بازدید
موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 1925828476