شیعه پاسخ میدهد
وبگاهی هر چند کوچک ولی برای مطرح کردن عقاید اسلام ناب 

 صدایی را که میشنوید چند دقیقه  فایل صوتی علامه  فقیه

 و عارف بزرگ و  فیلسوف و منجم و ریاضی دان و 

 پزشک متبحرو... بزرگ جهان اسلام حضرت ایت الله العظمی

حسن زاده املی درباره  حضرت ایت الله خامنه ای  و

تاکید حضرت علامه بر حفظ وحدت و ... میباشد

لینک دانلود:

http://www.bachehayeghalam.ir/media/sound/hasanzade_amoli_khamenei(www.BGH.ir).mp3

[ جمعه ۱۳٩٠/٢/٢۳ ] [ ۱۱:٢٧ ‎ق.ظ ] [ شیعه ]

الایرانیون هددوا حکام الطاغیه فی بحرین و عربستان السعودی فی صلاتهم الجمعه فی یوم الجمعه من اسبوع الماضی فی قم المقدسه و قالوا لو اعطینا حکم الجهاد من قبل قائد الثوره الاسلامیه السید الخامنه ای (حفظه الله تعالی و زید عزه) نمحی آل خلیفه و آل السعود من وجه الارض

یوم الجمعه من اسبوع الماضی فی قم المقدسه خرجو الایرانیون و هکذا باقی مناطق الایران من بعد صلاة الجمعة بشجاعتهم و غیرتهم خرجوا کما اخوانهم المسلمین فی بحرین و نادوا باصواتهم الممتلئه بالشجی و الحزن لما فعلت آل خلیفه (علیه غضب الرحمان) هذه الحکومه الطاغیه فی بحرین بشعبها کما اعلنوا حمایتهم  لثورات مصر و لیبیا و تونس و یمن

و نادوا ((الموت لآل خلیفه و آل سعود))

نعم یفور و یغلی دم کل من له وجدان او عقل لما فعلوا ال سعود و آل خلیفه .الحکام الذین  قتلوا المسلمین وفسدوا فی ارض الله و طغوا و ظلموا بشعب انفسهم  و صموا و عموا  و ما یسمعون قول الله تعالی :* واتقوا فتنه لاتصیبن الذین ظلموا منکم خاصه*

*و من یقتل مومنا متعمدا فجزاوه جهنم خالدا فیها و غضب الله علیه و لعنه و اعد له عذابا عظیما*

شعب البحرینی ما یریدون الا حقوقهم الذین سلب منهم و هم قاموا لان الله تعالی یقول فی قرانه الکریم:

*ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم*

اما الطاغوت: حتی النساء ما رحموها و الی الان معتقلین  مئه مراه مع التعذیب و حتی المساجد هدموها و خربوها و اظهروا حقدهم للاسلام العزیز و المسلمین  الذین  کانوا یقولون :سلمیه.سلمیه

قال الله تعالی:

*و من اظلم ممن منع مساجد الله ان یذکر فیها اسمه و سعی فی خرابها اولئک ما کان لهم ان یدخلوها الا خائفین لهم فی الدنیا خزی و لهم فی الاخره عذاب عظیم*

*ان الله لا یحب الجهر بالسوء من القول الا من ظلم...*

انهم یزعمون هم خلفاء رسول الله (*الم تر الی الذین یزعمون انهم امنوا بما انزل الیک و ما انزل من قبلک یریدون ان یتحاکموا الی الطاغوت و قد امروا ان یکفروا به...*) هم یریدون ان یتحاکموا الی الامریکیون !!

*ولتجدنهم احرص الناس علی حیاه و من الذین اشرکوا یود احدهم لو یعمر الف سنه و ما هو بمزحزحه من العذاب ان یعمر*

هم قتلوا المسلمین لبقاء ظلمهم و سموا انفسهم خلفاء رسول الله!!!

ان الله تبارک و تعالی یقول:

*و اذ ابتلی ابراهیم ربه بکلمات فاتمهن قال انی جاعلک للناس اماما قال و من ذریتی قال لا ینال عهدی الظالمین*.

ان هم( ال خلیفه و آل سعود) الا الظالمون

این المسلمین لیجازوهم ؟استیقضوا یا مسلمین العالم حتی کتابکم حرقوه!! لانه فضحهم بما جائت من ایات فیه

اکتب هذا لکم وقلبی محزون

ولکن الایرانیون  نادوا بغیرتهم و هددوا حکام الطاغیه فی بحرین و عربستان السعودی فی صلاتهم الجمعه هم ینتظرون و یلهفون لحکم الجهاد و قالوا ایضا:لو اعطینا حکم الجهاد من قبل قائد الثوره الاسلامیه السید الخامنه ای (حفظه الله تعالی و زید عزه) نمحی آل خلیفه و آل السعود من وجه الارض . نحرر الحرمین الشریفین من  ایدی هولاء الخائنین الذین سموا  انفسهم بخادمین الحرمین الشریفین ان شاء الله تعالی

*...و سیعلموا الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون *

ایها المسلمون : *و لا تهنوا و لا تحزنوا و انتم الاعلون ان کنتم مومنین...*

*... و هو خیر الناصرین*

*ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم...*

*ان ینصرکم الله فلا غالب لکم...*

*یا ایها الذین امنوا  خذوا حذرکم فانفروا ثبات او انفروا جمیعا...*

*...و قوموا لله مثنی و فرادی*

*...فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجرا عظیما*

*و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون...*

*و لئن قتلتم فی سبیل الله او متم لمغفره من الله خیر مما یجمعون...*

*فانتظروا انی معکم من المنتظرین...*

*...و العاقبه للمتقین*

*فقطع دابر القوم الذین ظلموا و الحمد لله رب العالمین...*

*والسلام علی من اتبع الهدی*

 ...

[ جمعه ۱۳٩٠/٢/٢۳ ] [ ۱۱:۱٤ ‎ق.ظ ] [ شیعه ]

نظرات مراجع عظام درباره  استفاده ازدیش ماهواره(غیر از انتن های دیجیتال تولیدی مخابرات ایران ):

ایت الله  خامنه ای  وایت الله سیستانی: مخالفت با قوانین جمهوری اسلامی جایز نیست(در مقام عمل یعنی:حرام است)(طبق قانون مصوبه ٢٣ بهمن ٧٣ مجلس شورای اسلامی: توزیع و استفاده از تجهیزات دریافت از ماهواره جز در مواردی که قانون تعیین کرده است ممنوع می‌باشد:سایت مجلس: http://tarh.majlis.ir )

ایت الله مکارم: جایز نیست(در مقام عمل یعنی:حرام است)

مراجع عظام دیگر نیز ظاهرا  اکثرا احکام مشابهی دارند که میتوان به سایت ایشان رجوع کرد یا از دفتر ان بزرگواران پرسید)

اما قانون پیشگیرانه:

جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۳:۵۱ | کد خبر: 60761

فرمانده پلیس ایران درباره برخوردهای اخیر درباره گیرنده‌های ماهواره‌ای، می‌گوید نصب علنی آنتن‌های ماهواره‌ مانند «ویروس» است که باید با آن برخورد شود، ‌وگرنه حرمت قانون شکسته می‌شود.

اسماعیل احمدی‌مقدم، نصب علنی دیش‌های گیرنده ماهواره‌ای‌ را «دهن‌کجی» به قانون دانست و گفت: قانون برخورد با تجهیزات ماهواره‌ای تعطیل یا منسوخ نشده بلکه همچنان جاری است.

او روز چهارشنبه، ۱۱ اسفندماه در حاشیه «همایش معاونان اجتماعی

 استان‌های ناجا و پلیس تخصصی» افزود: «وقتی روی پنجره ساختمانی که

 نبش بزرگراه قرار دارد دیش ماهواره نصب کرده‌اند، این دهن‌کجی به قانون

 است، پلیس هم در مرحله اول تذکر می‌دهد و پس از آن با حکم قضائی با

 فرد متخلف برخورد می‌کند».

طی روزهای گذشته کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی از مناطق مرکزی و شمالی شهر تهران گزارش داده‌اند که نیروهای انتظامی در مراجعه خانه‌ به‌ خانه، تجهیزات گیرنده ماهواره‌ای و آنتن‌های بشقابی را جمع‌آوری می‌کنند.

با این حال اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده نیروی انتظامی گفته است «از اینکه نهادی غیر از پلیس درخصوص ماهواره‌ها برخورد ‌می‌کند» اطلاعی ندارد.

آنتن‌ها و گیرنده‌های ماهواره در سال‌های گذشته نیز بار‌ها توسط نیروی انتظامی و بسیج از خانه‌های مردم جمع‌آوری و دارندگان آن جریمه شد‌ه‌اند. همچنین دولت همواره تلاش کرده که در بازه‌‌های مختلف زمانی برنامه‌های این شبکه‌‌ها را با ارسال پارازیت از دسترس مردم خارج کند. با این حال هنوز هم بسیاری از مردم به تماشای برنامه‌های شبکه‌های تلویزیونی ماهواره‌ای می‌نشینند.

تا جایی که جواد آرین‌منش، نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، فرودین امسال اعلام کرد که برخلاف قوانین حاکم «بیش از نیمی از جمعیت ما» از ماهواره استفاده می‌کنند و استفاده از آن با رشد ۳۰ درصدی در بین مردم روبه‌رو بوده است.

قانون ممنوعیت به‌کارگیری تجهیزات دریافت امواج ماهواره مصوب بهمن ۱۳۷۳، ورود، توزیع و استفاده از این تجهیزات را جز در موارد قانونی، ممنوع کرده و براساس آن وزارت کشور موظف است با همکاری نیروی انتظامی یا نیروی مقاومت بسیج آن‌ها را جمع‌آوری کند.

استفاده از ماهواره در جریان حوادث و ناآرامی‌های پس ازانتخابات ریاست‌جمهوری سال گذشته که طی آن، دولت از انتشار بسیاری از اخبار اعتراض‌ها در رسانه‌ها جلوگیری کرد، در ایران شدت گرفت.

گرایش به استفاده از ماهواره در میان مردم در این مدت تا حدی بود که دولت تلاش کرد باردیگر با افزایش ارسال پارازیت، پخش برنامه‌های این شبکه‌ها را مختل کند تا جایی که وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا با صدور بیانیه‏‌ای از ایران خواستند به این کار پایان دهد.

مسئولان جمهوری اسلامی، از جمله عزت‌الله ضرغامی، رئیس سازمان صدای و سیمای ایران، شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان را از جمله رقیبان جدی صدا‌و‌سیمای ایران می‌دانند. یکی از این شبکه‌ها نیز شبکه‏‌ «فارسی‌۱» است که با پخش سریال‌هایی خارجی، با دوبله فارسی طرفداران بسیاری دارد.

اما در حالی که دولت جمهوری اسلامی با ارسال پارازیت، برنامه‌های شبکه‌های ماهوره‌ای را مختل می‌کند، آقای ضرغامی ۲۲ دی‌ماه در نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل متحد، توقف پخش شبکه‏های ماهواره‏ای ایرانی العالم و سحر را «نقض اصول جامعه جهانی اطلاعاتی» و «تبعیض در دسترسی به تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات» خواند.

او در بخش دیگری از نامه خود نوشته است که ۹۰ شبکه‌ ماهواره‌ای،

«با اقدامات خشونت‌آمیز، مصاحبه با رهبران گروهک‌های تروریستی و

پخش برنامه‌های مضر غیر اخلاقی، بنیان خانواده‌ها را تهدید می‌کند».

منبع: http://mardom.linksfa.com

[ جمعه ۱۳٩٠/٢/٢۳ ] [ ۱٠:۳٢ ‎ق.ظ ] [ شیعه ]

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی (مدظله العالی) در آغاز درس خارج فقه

حکام بحرین با استفاده از سکوت مجامع جهانی به جنایات خود ادامه می دهند

حکام بحرین باید بدانند دشمنی تمام مسلمانان آزادیخواه و بویژه پیروان مکتب اهل بیت (علیهم السلام) را در سراسر دنیا برای خود می خرند و هزینه سنگینی خواهند پرداخت و به زودی پاسخی مناسب دریافت خواهند کرد

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در آغاز درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم از حوادث و اتفاقاتی که در کشور بحرین می گذرد ابراز تاسف شدید کرد.

ایشان تصریح کردند: شاهدان عینی که ثقه هم هستند دیروز پیش ما آمده بودند و مسائلی را نسبت به تحولات منطقه مطرح کردند که نشان از عمق فاجعه و جنایاتی می دهد که به وسیله حکام بحرین و همدستان آنها، در بحرین رخ می دهد.

معظم له فرمودند: خانواده هایی که شهید داده اند سخت در فشار هستند و امنیت ندارند، مساجد و حسینیه ها را پشت سر هم تخریب می کنند، مسجد تاریخی علی بن ابیطالب (علیه السلام) را ویران کرده اند جوانان را از کار بیکار می کنند.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی ادامه دادند: مجروحان مجبور هستند بدون مداوا در منزل بمانند چرا که اگر به بیمارستان بروند بازداشت می شوند، زندانیان را شکنجه می کنند و جمعی از علمای بحرین نیز هنوز در زندان ها به سر می برند.

ایشان اظهار داشتند: در کشور مسلمان بحرین همه چیز حکایت از انتقام جویی شدید نسبت به مسلمانان و بویژه شیعیان و پیروان مکتب اهل بیت (علیهم السلام) دارد.

معظم له افزودند: مردم در این کشور تحت فشار شدید هستند و متاسفانه هیچ فریاد رسی هم ندارند حکام بحرین پیوسته برای به هم زدن وضع جمعیتی تلاش می کنند و عجیب اینکه سازمان های بین المللی مدعی حقوق بشر در قبال این فجایع و جنایات خاموش و تماشاگر هستند.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی ادامه دادند: سازمان های بین المللی و مجامع جهانی وقتی در ایران یک مساله کوچک اتفاق می افتد صدایشان در می آید و آمریکا نیز این ها را چماقی برای کوبیدن ایران می کند

ایشان با محکوم کردن سکوت مرگبار مجامع جهانی در قبال جنایات مذکور تاکید کردند: آل خلیفه و آل سعود با استفاده از این سکوت مرگبار به کار خود ادامه می دهند.

ایشان افزودند: آنها باید بدانند دشمنی تمام مسلمانان آزادیخواه و بویژه پیروان مکتب اهل بیت (علیهم السلام) را در سراسر دنیا برای خود می خرند و هزینه سنگینی خواهند پرداخت و به زودی پاسخی مناسب دریافت خواهند کرد.

ایشان در ادامه تاکید کردند: بر همه مسلمانان آزاده جهان و بویژه شیعیان دنیا لازم است هر چه سریعتر به هر طریق ممکن است فکری برای آزادی این مظلومان بکنند و در احادیث اسلامی آمده است کسی که ندای مظلومی را بشنود و به کمک او نشتابد مسلمان نیست.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی خاطر نشان کرد: امیدواریم خداوند تبارک و تعالی دست ظالمان را از کشورهای اسلامی و بویژه بحرین قطع و کوتاه کند

منبع: سایت ایت الله مکارم:www.makarem.ir

[ جمعه ۱۳٩٠/٢/٢ ] [ ۱٠:۱٩ ‎ق.ظ ] [ شیعه ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات اختصاصی